phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rydzynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rydzynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem tylko materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Rydzynie oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka istotnych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się świetną jakością. Wyłącznie w taki sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Rydzynie realizujemy od dawna – zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto sprawdzić opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Rydzynie gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż to materiał produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Rydzyna oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rydzyna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych oraz budynków firmowych, jako że jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do