phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pabianicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pabianicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Pabianicach oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności ze względu na kilka istotnych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Pabianice realizujemy od wielu lat – zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu warto przeczytać opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Klientów w Pabianicach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, jako że to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki współpracy, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Pabianicach oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pabianice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do