phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czerwionce-Leszczynach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czerwionce-Leszczynach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Czerwionka-Leszczyny oraz całej Polsce, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Czerwionka-Leszczyny realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas używania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Czerwionce-Leszczynach gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Opał charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla środowiska naturalnego, jako że jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Czerwionce-Leszczynach oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czerwionka-Leszczyny

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do