phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kielcach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kielcach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet premium TOP to opał drzewny dedykowany dla klientów, którzy oczekują korzystnej relacji ceny do jakości. Powstał przy użyciu najwyższej klasy trociny drewna iglastego, pozbawionej większości zanieczyszczeń w postaci piasku, kory lub innych składników mineralnych, znacznie pogarszających jego parametry. Nasz pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, którego uzyskanie wymaga cyklicznych audytów jakościowych, podczas których kontroli podlegają jego wszelkie parametry użytkowe. Co więcej, pellet opałowy TOP dzięki zastosowaniu wyłącznie trociny pochodzącej od najlepszych dostawców z kraju sprawia, że każdy worek w obrębie danej serii cechuje się tymi samymi walorami użytkowymi. Nie można także zapomnieć o tym, że pellet workowany TOP jest także bardzo przystępny, a jego cena nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego bądź firmowego. Realizujemy sprzedaż pelletu w Kielcach oraz w innych polskich miastach. Zakupu możesz dokonać stacjonarnie w wyselekcjonowanych składach opału bądź za pośrednictwem naszej strony internetowej.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Warto wiedzieć, że dobry pellet powinien charakteryzować się między innymi bezpieczeństwem użytkowania, dlatego nasze paliwo opałowe zostało objęty wartościowym certyfikatem EN Plus A1, który mówi o możliwości jego zastosowania w nowoczesnych piecach na pellet 5 klasy i ecodesign. Użytkowanie pelletu niskiej jakości może wywołać zniszczenie kotła na pellet poprzez jego korodowanie, dlatego warto go unikać. Wśród zalet ogrzewania pelletem warto wymienić między innymi znacznie niższą cenę, niż przy użyciu ogrzewania sieciowego (miejskiego) oraz elektrycznego, gazowego i olejowego. Ponadto wśród atutów pelletu znajduje się także szeroko pojęta ekologia - spalanie tego paliwa opałowego nie wywiera dużego wpływu na środowisko naturalne, dzięki czemu stanowi optymalny wybór dla ludzi, którzy cenią ochronę środowiska.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Podczas wyboru paliwa opałowego warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, od których zależy jego jakość. Przede wszystkim istotna jest wysoka kaloryczność pelletu, która mówi o ilości ciepła generowanego podczas jego spalania. Dodatkowo warto wybierać pellet opałowy objęty certyfikatem EN Plus A1, gdyż jest on wymagany przez większość producentów kotłów, dlatego korzystanie z niecertyfikowanego paliwa w razie wystąpienia awarii urządzenia grzewczego może być powodem, przez który nie zostanie zrealizowana gwarancja. Zakupu opału warto dokonywać w sprawdzonych miejscach, w których oferowana jest korzystna cena pelletu. Doskonałym przykładem jest nasza firma TOP Pellet, która cieszy się znakomitą opinią na rynku wśród klientów. Oferowane przez nas paliwo wyróżnia się przede wszystkim dużą ekonomicznością i ekologią użytkowania, dlatego cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów prywatnych i biznesowych.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Pellet drzewny oferowany przez naszą firmę został objęty certyfikatem EN Plus A1, który świadczy o wysokiej jakości i bezpieczeństwu użytkowania. Paliwo to wyróżnia się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych i obiektach firmowych. Produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, gdyż powstaje z trociny drewna iglastego i wiórów tartacznych. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kielcach i oferujemy doskonałe warunki współpracy, o czym świadczą między innymi atrakcyjne ceny za tonę pelletu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kielce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Prowadzimy również hurt pellet, w którym oferujemy ceny hurtowe umożliwiające zakup dużej ilości paliwa na atrakcyjnych warunkach. Z tej oferty warto skorzystać jeśli stoisz przed koniecznością ogrzewania wielkopowierzchniowych domów lub obiektów firmowych, gdyż pellet drzewny charakteryzuje się szerokim zastosowaniem. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców z Kielc i okolic do podjęcia współpracy, która z pewnością okaże się bardzo korzystna.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do