phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Prószkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Prószkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych dostawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Prószkowie oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne środowisku i sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu lub innego budynku stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, dlatego jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały cechowały się świetną jakością. Wyłącznie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Prószków prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że tego typu opał wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas użytkowania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by w szczególności wykorzystywać materiały z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła podczas spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Prószkowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał wyróżnia się świetną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady współpracy, a także korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Prószkowie oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Prószków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do