phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Myśliborzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Myśliborzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Myślibórz oraz całej Polsce, dbając o jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład z zakupem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Tylko tak mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Myśliborzu realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, jako że tego typu opał wyróżnia się niskim kosztem i ekologią spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy również stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Myśliborzu serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Paliwo wyróżnia się optymalną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne warunki partnerstwa, jak również przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Myśliborzu oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Myślibórz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do