phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jastrzębiu-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jastrzębiu-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza wyższość sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co oznacza na przykład niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Jastrzębie-Zdrój oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten opał zdobywa na coraz większej popularności ze względu na parę kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się wysoką jakością. Wyłącznie w ten sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Jastrzębiu-Zdroju prowadzimy już od dawna – zachęcamy do zakupu opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas spalania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać produkty z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Jastrzębiu-Zdroju gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Pellet charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla środowiska naturalnego, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Jastrzębie-Zdrój oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jastrzębie-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, gdyż jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do