phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rawie Mazowieckiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rawie Mazowieckiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych dostawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości tego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Rawa Mazowiecka oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania czy firmy to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie z zakupem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Rawa Mazowiecka realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także kupować produkty z odpowiednimi oznaczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Klientów w Rawie Mazowieckiej serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo wyróżnia się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla otoczenia, jako że jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, a także przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Rawa Mazowiecka oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rawa Mazowiecka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych oraz budynków biznesowych, jako że jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do