phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lubawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lubawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trocin wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Lubawie oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne naturze oraz sprawdzone ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę ważnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo charakteryzowało się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Lubawie realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu opał odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie spalania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wybierać materiały z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Lubawie serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał odznacza się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, jako że to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Lubawie oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubawa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i budynków firmowych, ponieważ to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do