phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Koszycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Koszycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Koszyce oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi z szukaniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych powodów. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Koszyce prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na to, że taki opał wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Kupujących w Koszycach serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał charakteryzuje się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Koszyce oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Koszyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, jako że jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do