phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Radkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Radkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Radków oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się na przykład z zakupem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Radków realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co powoduje, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Radkowie gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na naturę, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki partnerstwa, a także przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Radkowie oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Radków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, ponieważ to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do