phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mosinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mosinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który podkreśla wyższość sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Mosinie oraz całej Polsce, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zdobywa coraz większą popularność z kilku podstawowych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Mosinie realizujemy już od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to niczym dziwnym, ze względu na fakt, że taki opał wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności wykorzystywać produkty z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Mosinie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla środowiska naturalnego, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Mosina oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mosina

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany to świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do