phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ostrowi Mazowieckiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ostrowi Mazowieckiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i audytom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Ostrowi Mazowieckiej oraz całej Polsce, zapewniając jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania bądź firmy stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione paliwo charakteryzowało się najwyższą jakością. Jedynie w ten sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Ostrów Mazowiecka realizujemy już od dawna – zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem i ekologią spalania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także kupować materiały z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co gwarantuje, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła na etapie spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Ostrowi Mazowieckiej gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy też powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla otoczenia, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady kooperacji, a także korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Ostrowi Mazowieckiej oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ostrów Mazowiecka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy to świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i budynków biznesowych, ponieważ jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do