phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szczucinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szczucinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Szczucin oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania domu lub firmy to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Szczucinie realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie spalania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również wybierać materiały z właściwymi atestami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość ciepła podczas spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Szczucinie gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet cechuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych lub wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Szczucinie oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szczucin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to świetny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów biznesowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do