phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Osiecznej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Osiecznej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Osiecznej oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie ten opał zyskuje na coraz większej popularności przez kilka istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Osieczna realizujemy od dawna – zachęcamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem opału należy przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by także wykorzystywać produkty z właściwymi atestami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Osiecznej serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał odznacza się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, ponieważ jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, a przy tym optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Osieczna oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Osieczna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do