phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sanoku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sanoku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który podkreśla przewagę sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Sanoku oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w taki sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Sanoku prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że taki opał charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Sanoku gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Opał odznacza się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla środowiska naturalnego, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Sanoku oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sanok

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, gdyż jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do