phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wojniczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wojniczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Wojniczu oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania domu bądź firmy to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi z zakupem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z paru kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Wojnicz realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by także wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co sprawia, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Wojniczu gorąco zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Wojniczu oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wojnicz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany to doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, ponieważ to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do