phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zdzieszowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zdzieszowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Zdzieszowicach oraz licznych regionach kraju, dbając o jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz bezpieczne ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Zdzieszowice realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu opał wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Zdzieszowicach gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Opał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Zdzieszowice oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zdzieszowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny to idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, ponieważ jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Spore doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do