phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czeladzi.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czeladzi i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet premium TOP to paliwo opałowe wykonane w całości z trociny drewna iglastego o doskonałych parametrach użytkowych. Świadczy o tym między innymi fakt, iż nasz pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, którego uzyskanie wiąże się z licznymi audytami jakościowymi. Dobry pellet opałowy naszej produkcji nie spieka się, a zastosowana do jego produkcji trocina cechuje się wysoką czystością - w jej udziale nie nie znajdziemy piasku oraz składników mineralnych, co zapewnia jego dokładne i precyzyjne spalanie. Oferowany pellet workowany jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na paliwo wysokiej klasy premium, dostępne jednak w bardzo korzystnej cenie. Ponadto paliwo to znacznie przekracza średnią rynkową, co gwarantuje jego doskonałe cechy użytkowe. Realizujemy sprzedaż pelletu w Czeladzi oraz w innych polskich miastach na wybranych składach opału oraz przez naszą stronę internetową. Zapraszamy do zakupu pelletu w niskiej cenie już dziś!

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Pellet to paliwo zyskujące z roku na rok coraz większą popularność z kilku podstawowych powodów. Jednym z nich jest cena ogrzewania, która w przypadku pelletu jest znacznie niższa, niż przy wykorzystaniu ogrzewania gazowego, elektrycznego, olejowego oraz ciepła sieciowego. Ogrzewanie pelletem ma także minimalny wpływ na środowisko naturalne, gdyż w procesie jego spalania emitowana jest do atmosfery jedynie nikła ilość niebezpiecznych związków. Nie można jednak zapomnieć o tym, że dobry pellet to taki, który spełnia wszelkie obecne parametry jakościowe. Nasze paliwo opałowe jest dedykowane do kotłów na pellet klasy 5 i ecodesign, o czym świadczy między innymi certyfikat EN Plus A1. Palenie w piecu na pellet nieodpowiednim paliwem może wywołać jego sukcesywne niszczenie oraz rozwój korozji, co z kolei prowadzi w szybkim czasie do jego napraw. Nasz pellet został spakowany w wygodnych workach, które ułatwiają składowanie i transportowanie w obrębie własnego domu lub działki.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wiele osób zastanawia się jaki pellet opałowy wybrać, aby spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Zdecydowanie warto kierować się opiniami o pellecie zamieszczonymi w internecie, gdyż one świadczą o jego jakości. Paliwo to jest ekonomiczne w użytkowaniu, dlatego cieszy się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego, gdyż spalanie pelletu generuje do atmosfery niewielką ilość dwutlenku węgla, co ma jedynie minimalny wpływ na środowisko naturalne. Dodatkowo warto wspomnieć o kaloryczności pelletu, która jest wysoka i mówi o ilości ciepła generowanego podczas jego użytkowania. Warto wybierać jedynie certyfikowane paliwa, dlatego nie zawsze jedyną wytyczną, która powinna wpływać na zakup jest cena pelletu, gdyż bardzo tanie paliwa charakteryzują się zwykle niską jakością, a ich skład może być zanieczyszczony, co szybko prowadzi do awarii kotła. W przypadku niecertyfikowanego paliwa producent kotła może odmówić realizacji gwarancji, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany pellet drzewny jest paliwem certyfikowanym, a wśród najważniejszych dokumentów można wymienić certyfikat EN Plus A1, który świadczy o doskonałych parametrach. Jako renomowany producent pelletu prowadzimy między innymi jego sprzedaż w Czeladzi oferując korzystną cenę za tonę. Paliwo to stanowi doskonałe rozwiązanie, gdyż produkcja pelletu nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż powstaje on z trociny drewna iglastego i emituje CO2 w ilości, jaka jest absorbowana przez drzewo w trakcie całego jego życia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu najwyższej jakości pelletu drzewnego z szybką dostawą.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czeladź

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny to niezwykle popularne paliwo o szerokim zastosowaniu, gdyż można je wykorzystać do ogrzewania domów i obiektów firmowych. W przypadku wielkopowierzchniowych budynków warto skorzystać z oferty prowadzonego przez nas hurtu pelletu oferującego ceny hurtowe, dzięki którym jego zakup jest bardzo opłacalny i korzystny. Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się wysoką wartością opałową, a także niską zawartością popiołu i wilgoci, dzięki czemu wyróżnia się doskonałymi parametrami na tle innych paliw.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do