phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Działoszycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Działoszycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych dostawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Działoszycach oraz całym kraju, gwarantując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z szukaniem najlepszego pelletu. Obecnie ten opał zdobywa coraz większą popularność z kilku kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Działoszyce prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które stale wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że taki opał wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas spalania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Działoszycach gorąco zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał odznacza się świetną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na przyrodę, gdyż to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Działoszycach oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Działoszyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie budynków prywatnych oraz obiektów biznesowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do