phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Miłomłynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Miłomłynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Miłomłynie oraz całej Polsce, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone metody ogrzewania lokali domowych oraz firmowych to jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Miłomłyn realizujemy już od dawna – zachęcamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co sprawia, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Miłomłynie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, ponieważ jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady kooperacji, a przy tym optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Miłomłynie oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Miłomłyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do