phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Miechowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Miechowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik dostępnego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Miechowie oraz całej Polsce, dbając o jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka kluczowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Miechowie realizujemy od dawna – zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które stale rośnie. Nie jest to niczym dziwnym, gdyż tego typu opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas używania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy w szczególności kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Miechowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał odznacza się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla natury, ponieważ jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Miechowie oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Miechów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet opałowy to doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, gdyż to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do