phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Myszkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Myszkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Myszkowie oraz licznych regionach Polski, dbając o jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały charakteryzowały się świetną jakością. Tylko takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Myszków prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i ekologią wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału warto przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Myszkowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, gdyż to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady partnerstwa, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Myszków oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Myszków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do