phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sokółce.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sokółce i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Sokółce oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych to jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, przez co jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Wyłącznie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Sokółka prowadzimy od dawna – zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania domów, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału warto sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy także wykorzystywać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Sokółce gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, gdyż to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Sokółka oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sokółka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet workowany stanowi świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów biznesowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do