phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lęborku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lęborku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Lęborku oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne naturze i bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka ważnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można także nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Lęborku prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wykorzystywać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Lęborku gorąco zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki kooperacji, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Lębork oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lębork

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, ponieważ jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do