phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kaziemierzy Wielkiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kaziemierzy Wielkiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kazimierza Wielka oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne środowisku i niezawodne ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Kazimierza Wielka realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co gwarantuje, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Kaziemierzy Wielkiej serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, ponieważ to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady partnerstwa, a przy tym korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kaziemierzy Wielkiej oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kazimierza Wielka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów firmowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do