phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Knurowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Knurowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Knurowie oraz licznych regionach Polski, dbając o jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie z zakupem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność z kilku kluczowych powodów. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się świetną jakością. Wyłącznie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Knurów realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności stawiać na materiały z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Knurowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał cechuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla natury, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady kooperacji, a jednocześnie niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Knurowie oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Knurów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do