phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Serocku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Serocku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i audytom jakościowym ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Serock oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz niezawodne ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten opał zdobywa coraz większą popularność przez parę ważnych powodów. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się świetną jakością. Tylko tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Serock prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą i uznaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał odznacza się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, tak by zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy również stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość temperatury na etapie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Serocku gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Opał odznacza się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na przyrodę, jako że jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Serocku oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Serock

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań i budynków biznesowych, ponieważ to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do