phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Końskich.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Końskich i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Końskich oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz niezawodne metody ogrzewania mieszkania lub przedsiębiorstwa to jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności z kilku kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Końskie prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim wybierać produkty z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Końskich gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Końskie oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Końskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet opałowy to doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do