phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kętach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kętach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kęty oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z szukaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie przez kilka podstawowych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, także sieciowego, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Tylko takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kęty prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią oraz ekologią użytkowania, jak również różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności kupować produkty z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co zapewnia, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Kętach gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Opał charakteryzuje się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla natury, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kętach oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kęty

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi świetny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, ponieważ to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do