phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Działoszynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Działoszynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Działoszyn oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo odznaczało się najwyższą jakością. Jedynie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Działoszyn prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które stale wzrasta. Nie jest to niczym dziwnym, przez to, że tego typu opał wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, jak też różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału należy przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by także wybierać materiały z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Klientów w Działoszynie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Pellet wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, jako że to materiał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Działoszynie oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Działoszyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do