phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jaworzynie Śląskiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jaworzynie Śląskiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która potwierdza przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Jaworzynie Śląskiej oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie domu lub firmy stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa coraz większą popularność z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Jaworzyna Śląska prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i ekologią użytkowania, jak również szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wykorzystywać produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Jaworzynie Śląskiej gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy cechuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, jako że jest to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady współpracy, a jednocześnie niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Jaworzyna Śląska oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jaworzyna Śląska

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do