phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szklarskiej Porębie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szklarskiej Porębie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który podkreśla przewagę oferowanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Szklarska Poręba oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zdobywa coraz większą popularność z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Szklarska Poręba realizujemy od dawna – zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu należy przeczytać opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności wybierać materiały z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Szklarskiej Porębie serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, jako że to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Szklarskiej Porębie oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szklarska Poręba

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz budynków firmowych, jako że jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do