phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sianowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sianowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Sianowie oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się świetną jakością. Tylko w taki sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Sianów prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał odznacza się niskim kosztem i ekologią używania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto także kupować materiały z odpowiednimi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co zapewnia, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Sianowie serdecznie zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla natury, gdyż to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki współpracy, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Sianowie oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sianów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do