phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lipnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lipnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Lipno oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub innego budynku stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe cechowały się świetną jakością. Jedynie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Lipno prowadzimy od dawna – zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Lipnie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo wyróżnia się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla środowiska naturalnego, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, a także atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Lipnie oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lipno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do