phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Swarzędzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Swarzędzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Swarzędzu oraz całym kraju, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał zdobywa na coraz większym uznaniu z paru podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, dlatego jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Swarzędz realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Swarzędzu gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla otoczenia, jako że to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Swarzędzu oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Swarzędz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to idealny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków firmowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do