phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tarczynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tarczynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który podkreśla wyższość sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Tarczynie oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania domu czy przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z zakupem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych powodów. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Tylko w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Tarczynie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał odznacza się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by także stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Tarczynie serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Opał charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla otoczenia, jako że to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki kooperacji, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Tarczynie oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tarczyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore doświadczenie w branży pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do