phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łobzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łobzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Łobzie oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne środowisku i sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności z zakupem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, dlatego jest doceniane zwłaszcza wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Łobzie realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego typu materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności wybierać produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość ciepła w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Łobzie gorąco zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy cechuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla natury, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Łobez oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łobez

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych oraz obiektów biznesowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do