phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dobrzyniu nad Wisłą.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dobrzyniu nad Wisłą i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Dobrzyniu nad Wisłą oraz całej Polsce, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Dobrzyniu nad Wisłą prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Dobrzyniu nad Wisłą gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki kooperacji, jak również korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Dobrzyniu nad Wisłą oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dobrzyń nad Wisłą

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła na terenie budynków prywatnych i budynków biznesowych, jako że to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do