phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gliwicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gliwicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet premium TOP składa się wyłącznie z wyselekcjonowanej trociny drewna iglastego, która cechuje się wysokimi parametrami użytkowymi potwierdzonymi przez prestiżowy certyfikat EN Plus A1. Jego uzyskanie wymaga cyklicznych audytów naszej firmy, dlatego świadczy o powtarzalnej jakości oraz zgodności informacji na etykiecie z realnymi wartościami sprawdzonymi w praktyce. Oferowany pellet drzewny jest szczególnie polecany wśród osób oczekujących korzystnej relacji ceny i rozwiązań obniżających koszty ogrzewania. Powstaje przy użyciu trociny pochodzącej od wyselekcjonowanych dostawców, dzięki czemu każdy pellet workowany charakteryzuje się powtarzalnymi parametrami w obrębie danej linii. Co więcej, nasz pellet opałowy charakteryzuje się zdecydowanie lepszymi parametrami niż rynkowe minimum, co świadczy o tym, że ceny pelletu wcale nie muszą być tak wysokie. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Gliwicach oraz w innych polskich miastach, a także za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zachęcamy do wyboru naszego dobrego pelletu, który z pewnością spełni wszelkie oczekiwania klientów.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ogrzewanie pelletem jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów ogrzewania pomieszczeń domowych oraz firmowych, głównie za sprawą ceny - znacznie niższej niż w przypadku ogrzewania gazowego, olejowego, elektrycznego oraz ciepła sieciowego. Pellet ma także wielu wielbicieli wśród osób liczących się z dobrem środowiska naturalnego. To paliwo opałowe podczas spalania emituje nikłą ilość niebezpiecznych gazów, dzięki czemu odznacza się brakiem negatywnego wpływu na faunę i florę. Aby jednak pellet spełniał wszelkie oczekiwania klientów, należy zadbać o jego jakość. Piec na pellet jest szczególnie wrażliwy na parametry tego paliwa, gdyż przy zbyt dużej wilgotności następuje jego korodowanie, które wiąże się z kosztowną wymianą całego urządzenia. Nasz pellet w stu procentach spełnia wszelkie wymagania stawiane przez prawo, a przy tym także został objęty certyfikatem EN Plus A, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet 5 klasy i ecodesign. Co więcej, nasz pellet jest także pakowany w poręczne, oddychające worki, które ułatwiają jego transportowanie i magazynowanie.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Zawsze podczas zakupu paliwa opałowego warto wybierać sprawdzone miejsca. Dodatkowo należy kierować się ceną pelletu, która powinna być adekwatna do oczekiwań i iść w parze z wysoką jakością. W przypadku tego rodzaju paliwa istotna jest kaloryczność, która mówi o ilość generowanego ciepła podczas spalania pelletu, a także niska wilgoć. Nie można również zapomnieć o certyfikacie EN Plus A1, który jest obecnie wymagany przez wszystkich producentów kotłów. W większości przypadków tylko na jego podstawie realizowane są gwarancje w razie wystąpienia awarii, gdyż producenci mogą odmówić naprawy ze względu na użytkowanie niecertyfikowanego paliwa, które jednocześnie nie jest bezpieczne dla urządzeń grzewczych. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto także zapoznać się z opiniami o pellecie dostępnymi w internecie, gdyż pochodzą prosto od klientów, dzięki czemu są bardzo pomocne i ułatwiają wybór.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dla osób z Gliwic oferujemy sprzedaż pelletu w atrakcyjnej cenie za tonę, który obecnie cieszy się dużą popularnością ze względu na doskonałe parametry, właściwości grzewcze oraz ekonomiczność i ekologię użytkowania. Spalanie pelletu nie generuje dużej ilości dwutlenku węgla do atmosfery, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Podobnie jest w przypadku produkcji pelletu drzewnego, która przebiega zawsze zgodnie z obowiązującymi normami. Jako renomowany producent pelletu dbamy o najdrobniejszy szczegół, dlatego nasza oferta spełnia oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów, wśród których znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gliwice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny TOP Pellet to doskonały wybór z kilku powodów. Przede wszystkim jest to paliwo szeroko używane nie tylko w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu, ale także w przedsiębiorstwach. Osobom, którym zależy na zakupie paliwa na atrakcyjnych warunkach, już dziś polecamy skorzystanie z prowadzonego przez nas i hurt pelletu drzewnego, w którym można z łatwością zakupić wiele ton tego opału bez nadwyrężania budżetu. Pellet w cenach hurtowych odznacza się wysoką opłacalnością eksploatacji, niską zawartością popiołu oraz wilgoci, a także wysoką kalorycznością.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do