phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wolborzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wolborzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co oznacza między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Wolbórz oraz całej Polsce, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub innego budynku to jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, przez co jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Wolbórz prowadzimy od dawna – zapraszamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności kupować produkty z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za udaną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Klientów w Wolborzu serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, ponieważ to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne warunki partnerstwa, jak też korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Wolbórz oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wolbórz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków firmowych, ponieważ to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do