phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dąbrowie Górniczej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dąbrowie Górniczej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców trociny, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Dąbrowie Górniczej oraz całej Polsce, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Dąbrowie Górniczej realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, jak też szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Klientów w Dąbrowie Górniczej gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla natury, ponieważ to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Dąbrowie Górniczej oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dąbrowa Górnicza

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie budynków prywatnych i budynków firmowych, gdyż to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do