phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Radlinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Radlinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a przy tym zadbać o matkę naturę? Nic prostszego! Ogrzewanie dobrym pelletem to najlepsze dostępne rozwiązanie. Pellet drzewny powstaje z trociny odpadowej lub wiórów tartacznych. Nasz pellet jest paliwem bardzo dobrej jakości, co potwierdzają bieżące audyty, oraz certyfikat jakościowy, jakim jest EN Plus A1. TOP pellet poddawany jest niezwykle rygorystycznym wymaganiom, które mają na celu zapewnienie jak najlepszych materiałów dla klientów. Potwierdza to współpraca z niewielkim gronem dostawców. Szczególną uwagę skupiamy na braku zanieczyszczeń pelletu w piasek, korę, czy inne minerały. Aby potwierdzić jakość produktu TOP pellet, można poddać go analizie łącznie z innymi dostępnymi na rynku pelletami. Otrzymamy jednoznaczne potwierdzenie, że zaopatrujemy naszych klientów w produkty wyłącznie najlepszej jakości. Dlatego w ofercie posiadamy także pellet Premium, o znacznie wyższych parametrach, niż u producentów innych marek. Cena pelletu uzależniona jest od jego jakości. W nasze produkty można zaopatrzyć się na nasze stronie internetowej, oraz w najlepszych składach opału w Radlinie.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Dobry pellet odznacza się niską emisją dwutlenku węgla wytwarzanego podczas spalania. Nie przyczynia się do powstawania smogu, co działa zdecydowanie na korzyść dla naszego otoczenia. Warto więc zaopatrzyć swój dom, lub biuro w piec, bądź kotły na pellet. Pozwolą one na szybkie i skuteczne ogrzewanie każdego pomieszczenia. Ważna jest także oszczędność. Cena oleju, lub gazu znacznie przewyższa kosztu pelletu, co pozwoli na generowanie oszczędności podczas ocieplania pelletem. Dodatkowo wysoka jakość potwierdzona certyfikatem EN Plus A1 potwierdza bezpieczeństwo użytkowania. Oprócz tego wpływa na ochronę pieca, nie powoduje uszkodzeń prowadzących do wymiany całej instalacji. Zaletą TOP pelletu jest niska zawartość wilgoci, oraz niska zawartość popiołu, jego poziom to ok. 0,2-0,6%. Ogrzewanie pelletem to obecnie najkorzystniejsze rozwiązanie zarówno dla otoczenia, jak i dla portfela.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Podczas wyboru odpowiedniego pelletu należy skupić uwagę na jego jakość. O tym przekonać się można sprawdzając, czy posiada certyfikat EN Plus A1. To bardzo ważna informacja, która przyczyni się do ochrony pieca/kotła na pellet. Używanie środków nieposiadających certyfikatu mogą doprowadzić do uszkodzenia, a następnie odmowy gwarancji u producenta. Spalanie pelletu powinno wytwarzać znikome ilości dwutlenku węgla, a jego ilość porównywalna jest do absorbowania CO2 przez drzewo w ciągu całego jego życia. Kolejną ważną informacją jest kaloryczność pelletu. To od niej zależy ilość ciepła, jakie zostanie wygenerowane podczas spalania. Kolejnym ważnym aspektem przed zakupem jest cena pelletu. Należy pamiętać, że jest ona uzależniona od jakości produktów.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

TOP pellet to pellet drzewny wysokiej jakości, potwierdzonej certyfikatem EN Plus A1. Emituje niewielkie ilości CO2 oraz jest łatwy w przechowywaniu. Dodatkowo wytwarza małe ilości popiołu, co jest kolejną jego zaletą. Pellet drzewny staje się coraz bardziej popularny ze względu na konkurencyjną ceną, zdecydowanie niższą od ceny oleju i gazu. Od samego początku nasza firma prowadzi sprzedaż pelletu w Radlinie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z producentem pelletu za pośrednictwem biura obsługi.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Radlin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny jest najlepszym rozwiązaniem do ogrzania gospodarstwa domowego, oraz firmy. To bardzo ekonomiczny sposób ocieplania pomieszczeń. W swojej ofercie posiadamy hurt pelletu, co zapewnia także hurtowe ceny. To niebywała oszczędność, która pozwoli na zaopatrzenie naszego gospodarstwa na całą zimę. Pellet drzewny to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego domu. Skorzystaj już dziś.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do