phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mrozach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mrozach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Mrozach oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z zakupem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał zyskuje coraz większą popularność z kilku istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały cechowały się doskonałą jakością. Tylko w ten sposób można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Mrozy realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także kupować produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co gwarantuje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Mrozach serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na naturę, gdyż jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Mrozach oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mrozy

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, jako że jest to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do