phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Międzylesiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Międzylesiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Międzylesiu oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne ogrzewanie domu lub firmy stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności przez parę ważnych czynników. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo cechowało się najwyższą jakością. Jedynie takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Międzylesie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim stawiać na materiały z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą produktu, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Międzylesiu serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Pellet cechuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, ponieważ to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki kooperacji, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Międzylesiu oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Międzylesie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy to świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, jako że jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do