phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców we Fromborku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS we Fromborku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Frombork oraz całej Polsce, utrzymując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie ze względu na kilka podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Frombork prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również wybierać materiały z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury w trakcie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów we Fromborku serdecznie zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, ponieważ jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu we Fromborku oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Frombork

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do