phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Skarżysku Kamiennej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Skarżysku Kamiennej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Skarżysko-Kamienna oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu przez kilka ważnych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo odznaczało się wysoką jakością. Tylko tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Skarżysko-Kamienna realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to niczym dziwnym, przez to, że taki opał odznacza się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności wykorzystywać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Skarżysku Kamiennej serdecznie zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla natury, jako że jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Skarżysko-Kamienna oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Skarżysko-Kamienna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do