phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lublinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lublinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Oferowany przez nas produkt TOP Pellet to pellet premium, który jest produkowany dzięki wykorzystaniu trociny drzew iglastych. Materiał, z którego wytwarzany jest pellet drzewny, cechuje bardzo wysoka jakość (czego dowodem jest m.in. zgodność produktu z normą EN Plus A1). To jeszcze nie wszystko - produkowany przez nas pellet drzewny jest regularnie audytowany pod kątem jakości. Produkt, który oferujemy, to pellet opałowy, który się nie spieka, co oznacza, że materiał, z którego został zrobiony, nie zawiera takich składników mineralnych, jak np. piasek czy kora. Nasi dostawcy są wypróbowani, dzięki czemu jesteśmy pewni jakości produktu. TOP Pellet to produkt konkurencyjny - można się o tym przekonać, porównując ceny pelletu z innymi ofertami dostępnymi na rynku. Sprzedaż pelletu odbywa się na dwa sposoby - za pośrednictwem składów opału w Lublinie oraz poprzez naszą stronę internetową (zakup bezpośrednio u producenta). Nie wykonujemy sprzedaży pelletu luzem - w sprzedaży dostępny jest jedynie pellet workowany.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

W ostatnich latach znacznie wzrosła popularność pelletu jako paliwa opałowego. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem jego stosowanie wiąże się dla użytkownika z wieloma korzyściami. Przede wszystkim, pellet to produkt, który pozwala na ekologiczne ogrzewanie pomieszczeń. Dobry pellet oznacza niski poziom emisji szkodliwych związków chemicznych (dwutlenku węgla) do atmosfery. Należy jednak przy tym koniecznie pamiętać, aby wykorzystywany przez nas produkt cechowała najwyższa jakość. Dzięki temu, kotły na pellet będą sprawnie działać przez wiele lat. W przeciwnym razie, piec na pellet będzie narażony na korodowanie, co po kilku latach może doprowadzić do konieczności wymiany pieca na nowy (to zaś wiąże się z wysokimi kosztami). Co więcej, jest to stosunkowo niedrogie rozwiązanie - wykorzystanie tego rodzaju paliwa opałowego oznacza mniejszy wydatek niż w przypadku ogrzewania elektrycznego, olejowego, gazowego bądź z wykorzystaniem ciepła sieciowego. Dzięki temu, ogrzewanie pelletem to sposób szeroko rozpowszechniony zarówno wśród użytkowników prywatnych, jak i firm.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet to rozwiązanie chętnie stosowane z uwagi na jego ekonomiczność charakter przyjazny dla środowiska (spalanie pelletu uwalnia śladowe ilości dwutlenku węgla). Dzięki swoim zaletom jest on zatem chętnie wybieranym sposobem na ogrzewanie domów oraz firm. Jaki pellet wybrać, aby zoptymalizować ogrzewanie? Przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na takie aspekty, jak kaloryczność pelletu oraz jego cena. Kaloryczność pelletu jest to poziom ciepła, który jest generowany podczas jego spalania - ten aspekt powinien być jednym z decydujących podczas zakupu tego paliwa opałowego. Bardzo ważna jest także cena pelletu, która powinna być dopasowana do oczekiwań i możliwości finansowych użytkownika. Oczywiście, pellet opałowy powinien także spełniać normy jakościowe, jak na przykład wspomniany już certyfikat EN Plus A1 wymagany w obecnych czasach przez znaczną część producentów kotłów. Stosowanie certyfikowanego pelletu jest niezbędne, gdyż w przeciwnym wypadku skorzystanie z gwarancji dla kotła może okazać się niemożliwe. Oczywiście, warto także przeczytać opinie o pellecie umieszczone w internecie przez jego dotychczasowych użytkowników. Dzięki przeczytaniu wielu merytorycznych opinii wybór paliwa jest znacznie łatwiejszy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

TOP Pellet zachowuje wysoką wartość energetyczną przy jednoczesnym niskim poziomie wilgoci. Pellet drzewny charakteryzuje się ekologicznością nie tylko podczas spalania - także produkcja pelletu nie wiąże się z emisją dużych ilości dwutlenku węgla. Wszystko to sprawia, że producenci pelletu mogą oferować niskie ceny produktu. Prowadzona przez nas sprzedaż pelletu jest kluczowym obszarem naszej działalności. Dlatego też, aby budować pozytywne relacje z klientem w zakresie dystrybucji pelletu, oferujemy korzystne warunki i korzystną cenę za tonę paliwa.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lublin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny TOP Pellet jest obecnie bardzo rozpowszechnionym paliwem opałowym, a w tym segmencie rynku panuje także silna i stale wzrastająca konkurencja między sprzedawcami. Dlatego też dbamy o konkurencyjność naszej oferty tak, aby zdobyć i utrzymać satysfakcję Klienta. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się hurtem pelletu opałowego, dzięki czemu możliwy jest jego zakup w dużych ilościach. W przypadku zakupu tego materiału w tonach oferujemy przystępne ceny hurtowe pelletu, którego użytkowanie wiąże się z małą zawartością popiołu (od 0,2% do 0,6%), a zakup po cenach hurtowych sprawia, że jego wykorzystanie jest bardzo opłacalne.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do