phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Cybince.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Cybince i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Cybinka oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu czy innego budynku stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład z zakupem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały charakteryzowały się świetną jakością. Wyłącznie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy przy tym pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Cybinka prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału należy przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy w szczególności wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Cybince serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet odznacza się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady partnerstwa, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Cybinka oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Cybinka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to świetny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, jako że jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do