phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gostyninie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gostyninie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Gostyninie oraz całej Polsce, dbając o jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Gostynin prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by także wykorzystywać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Gostyninie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla środowiska naturalnego, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Gostynin oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gostynin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany to świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków biznesowych, gdyż to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do